Sukcesy

Osiągnięcia artystyczne

wrzesień 2020

Prawykonanie „Concerto Varsovia” w Pawilonie Koncertowym Sinfonia Varsovia (dyrygent: Michał Nesterowicz, Sinfonia Varsovia). [Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca].

listopad 2019

Prawykonanie „Hollywood Fantasy” na skrzypce i akordeon w Alliance Française Bangkok (Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki).

lipiec 2019

Prawykonanie „Fantazji na motywach z opery ‘Straszny Dwór’ Stanisława Moniuszki” na VII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki „EMANACJE” w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławicach (Chopin University Accordion Trio – Klaudiusz Baran, Rafał Grząka, Grzegorz Palus).

kwiecień 2019

Premiera baletu „Mąż i żona” z muzyką Stanisława Moniuszki oraz Wojciecha Kostrzewy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej (reżyseria: Anna Hop, dyrygent: Piotr Staniszewski).

październik 2018

Zwycięzca oraz laureat nagrody publiczności w Konkursie Kompozytorskim organizowanym z okazji stulecia Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, za kompozycję „GLOW!”.

listopad 2017

Zdobywca I miejsca i nagrody publiczności w III edycji Konkursu Kompozytorskiego „Arboretum” Krzysztofa Pendereckiego za kompozycję „Novelette”.

kwiecień 2016

Zwycięzca nagrody głównej w IV Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim organizowanym przy Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara przez Filharmonię Gorzowską za poemat symfoniczny „Universe”.

grudzień 2013

Laureat I nagrody oraz wyróżnienia orkiestry w Konkursie Kompozytorskim „In modo di Lutosławski”, za kompozycję „Little Variations for Symphonic Orchestra”.